
Brandani Gift Group
Usain-berritzailea 100 ml - Italiar Usaina zure Etxerako
Berritu giroa Brandani Gift Group-en esentzia esklusiboarekin.
- 100 ml-ko usain-birkarga difusoreentzat.
- Italiar usain bereizgarri eta iraunkorra ematen du.
- Zure etxeko giro atsegina mantentzeko ezin hobea.
- Brandani Gift Group-en kalitatea eta findutasuna.
- Zure guneen esentzia berritzeko irtenbide praktikoa.
Deskribapena
Berritu zure espazioa italiar esentziarekin.
100 ml-ko usain-berritzaile hau zure etxean maite duzun giro atsegina bizirik mantentzeko diseinatuta dago. Arretaz egina, Brandani difusoreen usain-esperientzia luzatzeko aukera ematen dizu, sofistikazio eta berotasun ukitu bat gehituz txoko bakoitzari. Modu ezin hobea da zure etxeak beti ongietorri eta dotorezia usaina izateko, italiar ostalaritzaren xehetasun bereizgarria. Aukeratutako usainen kalitateak sentsazio bereziak piztu nahi ditu, zure ingurunea ongizate-babesleku bihurtuz. Besterik gabe, kargatu zure difusorea eta utzi usainak zure espazioak bere izaera autentikoarekin bustitzen. Irtenbide praktiko eta findua da egunerokoan aldea markatzen duten luxu txikiak estimatzen dituztenentzat. Ezagutu usain zaindu batek zure inguruneari ekar diezaiokeen aldea, giro pertsonalagoa eta atseginagoa sortuz. Usaina etengabe hedatzen da, usain-presentzia atsegina eta iraunkorra bermatuz, zure bizi-estiloa osatuz.
- 100 ml-ko edukiera zabala, iraupen luzerako.
- Erraz erabiltzeko, kargatu zure difusore gogokoena.
- Mantendu Brandani Gift Group-en usain bereizgarria zure etxean.
- Dotorezia eta ongizate ukitu bat zure ingurunerako.
- Benetako italiar usaina, zentzumen-esperientzia paregabe baterako.
Ezaugarriak
- Edukiera
- 100 ml
- Jatorria
- Italia
SKU · 51000
Hau ere gustatuko zaizu

Brandani
Usain-karga 'Laranja eta Espeziak' Brandani - 100ml
4,99 €

Brandani
Usain-berritzaile Karga Kotoi Zeta 100ml - Vita Italian Living
4,99 €

Brandani
Sandal Usain-karga 100ml Flip Top - Brandani Gift Group
4,99 €

Brandani
Usain-berritzailea Freesia eta Jasmina 100ml - Brandani Gift Group
4,99 €

Brandani
Parfum Verde Usain-difusorea Brandani - Italiar Usaina zure Etxerako
16,99 €

Brandani
Mora e Muschio Lurrin Betegarria 100ml
4,99 €

Brandani
Sicilia Usain-kargatzea 100 ml - Flip Flop Kapsula
5,99 €

Brandani
Limoni Usain Difusorea Portzelanan - Brandani Gift Group
16,99 €
